Drillmaxx ®

DrillMaxx® nie je len cvičnie, je to životný štýl.

Čo je to vlastne DrillMaxx®?

Spaľovňa tukov alebo DrillMaxx® je druh intenzívneho kondičného cvičenia vyvinutého kombináciou p-class, bodyformingu a bootcamp s prvkami klasického kondičného tréningu. Kondičné a posilňovacie bloky sa striedajú počas hodiny, pričom cvičiaci využíva najviac váhu vlastného tela, gumy alebo ľahšie jednoručné činky. Autorom celého programu aj metódy výučby je Miriam Horváthová.

 

Kde si ho môžem vyskúšať?

Hodiny Drillmaxxu si môžete prísť osobne vyskúšať každý štvrtok od 19:00 - 19:55 hod. v ZŠ - cirkevná škola v centre mesta Malacky. Cez letné prázdniny sú hodiny DrillMaxxu ZRUŠENÉ.

Do telocvične sa vraciame po krásnych vianočných sviatkov 12. januára 2017 vo štvrtok. DrillMaxx® sa tiež cvičí na CKFIT pobytoch. Drillmaxx je zvládnutie samého seba. Žiadne zázračné pilulky ani super diéta.

 

Chcete DrillMaxx® trénovať ako inštruktor?

DrillMaxx® je registrovaná obchodná značka na území SR. Pokiaľ ste inštruktorom aerobiku alebo iného intenzívneho aerobobného cvičenia a radi by ste sa s týmto programom bližšie zoznámili zoznámili, kontaktujte nás, radi vám zodpovieme otázky a po absolvovaní predurčených hodín a skúšok vypracujeme certifikačnú/licenčnú dohodu.

Uložiť

O nás

CKFIT organizuje pobyty v spolupráci s top wellness hotelmi na Slovensku, ale aj s menšími, cenovo dostupnými penziónmi, ktoré disponujú wellness centrom (bazény, vírivky, sauny, masáže) a kongresovou miestnosťou pre pohodlné cvičenie 20 a viac osôb. Prvotriedna gastronómia a ubytovanie sú samozrejmosťou.

Kontakty

Záhradná 5407/2A, 901 01 Malacky

+421 917 611 700

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

DRILLMAXX s.r.o.

IČO: 47205911 DIČ: 2023824638
Právny status zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I.,
Oddiel Sro, Vložka č. 90941/B.