FIT pobyt so ZOROU CZOBOROVOU

24.09 - 01.10.2014 - KUMKÖY BEACH & SPA*****

24.09 - 01.10.2014

LADIES FIT POBYT EXTRA so Zorou Czoborovou

 

7/8 dňový pobyt od stredy do stredy

Lokatika: TURECKO / SIDE

Hotel: KUMKÖY BEACH & SPA *****

Strava: All inclusive ultra

Doprava: letecky (odlet z: BTS, KSC)

 

CENA: od 1 090 €

 

Zažite aktívnu dovolenku v Turecku, kde sa pod vedením Zory Czoborovej naučíte správne cvičiť a stravovať. Zrelaxujte vo výbornom hoteli pri mori a načerpajte novú energiu.

 

 

POPIS HOTELA

Obľúbený a luxusný hotelový komplex sa nachádza v stredisku Manavgat pri nádhernej pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Od centra mesta Side je vzdialený 9 km a od letiska v Antalyi 60 km. Vyhľadávaný hotelový komplex je známy vynikajúcimi službami a patrí medzi najlepšie v Turecku. Hostia majú k dispozícii recepciu s lobby a Wi-Fi pripojením zdarma, hlavnú reštauráciu, lobby bar, bar pri bazéne a na pláži, 5 reštaurácií á la carte, cafe bar, cukráreň, vínny bar, snack bar, diskotéku, zdravotné stredisko, nákupnú galériu a internetový kútik (za poplatok). V areáli hotela sa nachádzajú dva veľké vonkajšie bazény, vodné šmýkačky a tobogány pre dospelých aj deti, detské ihrisko. Pri pláži sa nachádza stredisko vodných športov (za poplatok). Areál ponúka ďalšie možnosti na športovanie a oddych - tenisové kurty, stolný tenis, biliard, šípky, lukostreľbu, plážový volejbal, vodné pólo, fitnescentrum, 2 kryté bazény (plavecký a detský) a služby wellness centra (za poplatok). Slnečníky, ležadlá a plážové uteráky sú poskytované pri bazéne aj na pláži zdarma.
 

 

Ubytovanie
V 2-lôžkových klimatizovaných izbách s možnosťou jednej prístelky, s vlastným sociálnym zariadením, so sušičom na vlasy, SAT TV, rýchlovarnou kanvicou, telefónom, trezorom a minibarom (v rámci all inclusive denne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi a pivom).
 

Stravovanie

All inclusive ultra - vynikajúce a kvalitné jedlo sa servíruje formou nadštandartne bohatých bufetových stolov - raňajky, neskoré raňajky, obed, popoludňajšia káva a čaj s koláčmi a zmrzlinou, gözleme, večera, neskorá večera, nočný bufet, nealkoholické a kvalitné miestne alkoholické nápoje sú podávané 24 hodín.

 

 

 

CENA zahŕňa:
leteckú dopravu Bratislava/Košice - Antalya a späť, 7x ubytovanie s all inclusive ultra, občerstvenie na palube lietadla, služby slovensky hovoriaceho delegáta, cvičenie so Zorou Czoborovou podľa programu.
 
CENA nezahŕňa:
kompletné poistenie 2,10 EUR / osoba a deň, nepovinné pripoistenie „Meškanie letu plus“ 9 EUR / osoba a pobyt.
 
BENEFITY:
zľava 26% na DIEŤA na prístelke do 31.07.2014.
 
 

Inštruktor pobytu: ZORA CZOBOROVÁ

 

Snahou Zory Czoborovej a jej tímu je klientky naučiť správne cvičiť a stravovať sa. Bude kladený dôraz na správne držanie tela, techniku dýchania, najvhodnejšie a najúčinnejšie cviky. Dámy budú tiež informované o správnej a predovšetkým zdravej výžive, o vhodných doplnkoch výživy a nutnosti dodržiavania pitného režimu. Je dôležité pochopiť ako funguje metabolizmus a ako ľudské telo reaguje na fyzický tréning a diétnu stravu. Najdôležitejšie však je, aby na základe získaných vedomostí mohla každá dáma samostatne pokračovať v začatej zmene životného štýlu a pracovať na sebe aj v domácom prostredí. Táto ponuka určite zaujme aj klientky, ktoré nemajú „parťáka“ na dovolenku.

PROGRAM cvičenia:
• 08:00 - 09:00 hod - STEP INTERWAL BODY WORK - je zameraný na spaľovanie tuku, kondičný tréning, posilňovanie najdôležitejších svalových skupín ako ramená, chrbát, brucho, sedacie svalstvo, stehná a lýtka. Počas cvičenia využívame na spaľovanie tuku stepery. Na posilňovanie používame jedoručné 1 kg činky a gumenné expandery.

• 12:30 - 13:00 hod - AQUA AEROBIK - je zameraný na tréning a posilnenie správneho držania tela. Veľký doraz sa kladie na správne dýchanie a zapájanie svalov. Cvičíme so špeciálnym náčiním, ktoré využíva ako záťaž odpor vody. Taktiež používame aj jednoručné 1 kg činky.

• 18:00 - 19:00 hod - ZORALATES a STREČING - forma zdravotného cvičenia, ktoré v sebe zahŕňa prvky PILATESU, JOGY a POSILŇOVANIA. Je vhodná najmä pre ľudí s poškodenými platničkami a bolesťami chrbta. Strieda sa so a strečingom, ktorý cvičíme na brehu mora počas západu slnka.

ODBORNÉ PORADENSTVO - prednáška a konzultácie ohľadom výživy, pitného režimu, doplnkov výživy, správneho tréningu, chudnutia a celkovej zdravej životosprávy.

REZERVÁCIE: 0903 700 611

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

INFORMÁCIE O KRAJINE

Popis

Mesto Side patrí medzi najdôležitejšie a najznámejšie centrá Tureckej riviéry, ktorá patrí k najvyhľadávanejším oblastiam nielen Turecka, ale celého Stredomoria. Pobrežie je lemované súvislým pásom rozľahlých pieskových pláží s množstvom kvalitných hotelových rezortov, nádhernou prírodou a úžasnými antickými stavbami. Side - mesto, ktoré dýcha históriou, je doslova prevoňané Orientom. Malebné antické mesto s krivoľakými uličkami, tajomnými kafetériami, bulvármi ponorenými v tieni paliem a rozľahlým prístavom ponúka aj množstvo obchodov, reštaurácií, barov a diskoték, ktoré sľubujú dovolenku plnú príjemných zážitkov.

Poloha

Turecko je transkontinentálnou krajinou, leží na polostrove Malá Ázia a v juhovýchodnej Európe. Prevažná časť krajiny sa nachádza v Ázii, menšia časť, približne 3 percentá celkovej rozlohy Turecka, sa nachádza na európskom kontinente. Turecké brehy obmýva niekoľko morí - na severe Čierne more, na západe Egejské a Marmarské a na juhu Stredozemné more.

Klíma

Turecké pobrežia sa vyznačujú typickým subtropickým podnebím s malými teplotnými rozdielmi medzi jednotlivými ročnými obdobiami. Najvyššie letné teploty v turistických oblastiach vystupujú pravidelne až na 40°C. Ideálne podmienky na dovolenku v Turecku sú od konca apríla do začiatku novembra.

Príroda

Turecko nie sú len pieskové pláže a azúrové more, ale aj očarujúce scenérie takmer panenských pohorí, ktoré sa tiahnu od západu krajiny až po iracké hranice. Nádherné pláže, množstvo jazier a majestátne hory, dopĺňajú neopakovateľné prírodné úkazy ako sú travertínové jazierka Pamukkale či vodopád na rieke Manavgat.

História

Vďaka jedinečnej polohe hralo Turecko už v dávnej minulosti veľmi významnú úlohu nielen ako obchodný uzol. Krajina, kde sa Európa stretáva s Áziou sa stávala čoraz významnejšou hlavne vďaka geopolitickému významu. Neustála náboženská a kultúrna konfrontácia medzi kresťanstvom a islamom, osmanské rozpínanie až k západným brehom Európy, to všetko patrí k dejinám tejto unikátnej krajiny. Dôkazom sú antické, byzantské, seldžucké či osmanské pamiatky roztrúsené po celej krajine. Medzi najznámejšie patria dva zo siedmich divov sveta - Artemidin Chrám v Efeze a Mauzóleum v Halikarnase (dnes Bodrum), najzachovalejšie antické mesto Efez, bájna Trója, ako aj nádherné amfiteátre. Divadlo v Aspendose patrí k najstarším na svete vôbec.

Kuchyňa

Turecký kebab pozná snáď každý Európan. Gurmáni sa zhodujú, že turecká kuchyňa je po francúzskej druhou najlepšou na svete a to hlavne vďaka neuveriteľnej rozmanitosti. Na jedálnom lístku prevládajú pokrmy z rýb, hovädzieho, kuracieho alebo jahňacieho mäsa. Milovníci sladkostí si určite prídu na svoje vďaka širokej ponuke najrôznejších pochúťok.

 

CENNÍK STRAVA 24.09 - 01.10.2014
8 dní / 7 nocí
Dospelá osoba na základnom lôžku All Inclusive ultra 1 090,00 €
Dospelá osoba na prístelke All Inclusive ultra 1 090,00 €
1.Dieťa 2-14r. na prístelke All Inclusive ultra 299,00 €
Príplatok za priamy výhľad na more/dospelá osoba 69,00 €
Príplatok za jednolôžkovú izbu 339,00 €
Kompletné poistenie na osobu 16,80 €
Pripoistenie "Meškanie letu plus" 9,00 €
Aktuálne palivové príplatky
Palivový príplatok 25,00 €

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O nás

CKFIT organizuje pobyty v spolupráci s top wellness hotelmi na Slovensku, ale aj s menšími, cenovo dostupnými penziónmi, ktoré disponujú wellness centrom (bazény, vírivky, sauny, masáže) a kongresovou miestnosťou pre pohodlné cvičenie 20 a viac osôb. Prvotriedna gastronómia a ubytovanie sú samozrejmosťou.

Kontakty

Záhradná 5407/2A, 901 01 Malacky

+421 917 611 700

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

DRILLMAXX s.r.o.

IČO: 47205911 DIČ: 2023824638
Právny status zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I.,
Oddiel Sro, Vložka č. 90941/B.