DRILLMAXX VÍKEND S MIRIAM

15.11 - 17.11.2014 - Hotel Zochova Chata****

15.11.- 17.11.2014

3 dňový pobyt od nedele do utorka (v utorok - štátny sviatok)

CENA: pre 1 osobu bez cvičenia 129 €

CENA: pre 1 osobu s cvičením 159 

ŠPECIÁLNA CENA u inštruktora: pre 1 osobu 139(je potrebné si vyzdvihnúť záväznú prihlášku u inštruktora)

 

Hotel Zochova chata**** prináša pohodlie a komfort priamo do srdca prírody. V Malých Karpatoch, v obkolesení majestátnych bukov objavíte štýlový hotel s prvotriednymi službami a možnosťami, ktoré dokážu naplniť aj tie najnáročnejšie priania. V úzkom kontakte s prírodou nájdete odpočinok v elegantných a vkusných izbách, či luxusných apartmánoch, zrelaxujete sa v exkluzívnom Wellness & Spa centre, vychutnáte si vyberané gastronomické špecialitky alebo zorganizujete nezabudnuteľnú akciu vo veľkorysých kongresových priestoroch.

 

POBYT zahŕňa:

 

  • 2 x ubytovanie v **** hoteli v komfortnej dvojlôžkovej alebo trojlôžkovej izbe (Izby poskytujú jedinečný výhľad na Malé Karpaty, klimatizácia, kúrenie s individuálnou reguláciou, otvárateľné okná, vysokorýchlostný internet, 32*-40* LCD TV prijímač s bohatou programovou ponukou, nadštandardné matrace a  antialergické paplóny, minibar, trezor, sušič na vlasy, papuče a župan, kozmetický set, izbový servis, prísteka a detská postieľka na požiadanie).
  • raňajky – raňajky formou švédskych bufetových stolov
  • bohatý cvičebný program v kongresovej sále, ktorá je súčasťou hotelu
  • pitný režim počas cvičenia
  • neobmedzený vstup do Wellness  Spa (bazén, vírivka, saunový svet, kneippov kúpeľ, tepidárium, relax zona, telocvična, fitnes)
  • parkovanie - hotelovým hosťom je k dispozícii garážové parkovisko s kapacitou 35 miest (1 €/ hod., 10 €/ 24 hod.)a parkovanie v areáli hotela s kapacitou 30 miest (zdarma). Verejné parkovisko s kapacitou 100 miest sa nachádza priamo oproti hotelu a je zdarma.
  • miestny poplatok 0,50€/osoba/noc

 

MOŽNOSŤ DOPLATIŤ SI VEČERU DODATOČNE.

 

INFO: recepčná služba je k dipozícii non stop.

 

Doplnkové služby: pranie, čistenie, žehlenie, možnosť zapožičania žehličky a žehiacej dosky, kancelárske služby (kopírovanie, fax, tlač, skenovanie), biznis kútik (biznis kútik s intern. pripojením k dspozícii bezplatne), šatňa na recepcii hotel&, denná tlač, detský kútik, čistič topánok, taxi služba (na požiadanie), úschova cenností a dokumentov, požičovňa bicyklov (mapy cyklotrás na recepcii), biliard (6/hodina), stolný futbal (0,50/1 hra), stolný tenis, volejbal, futbal, bedminton, jazda na koni (na objednávku), horolezectvo (na objednávku).

 

REZERVÁCIE: 0903 700 611

alebo priamo u inštruktora ktorý sa bude prezentovať na fit pobyte.

 

PLATBA:          rezervovné miesto CK FIT drží do 48 hod. od prihlásenia sa na predmetný fit pobyt. Účastník obdrží všetky podklady k úhrade. Číslo účtu, IBAN vo VÚB, a.s.: SK62 0200 0000 0031 7398 9957 do poznámky prosíme uviesť: priezvisko + Zochova Chata

 

Inštruktor pobytu: Miriam Horváthová

Bližšie informácie: www.ckfit.sk alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Cena platí pri plnom využití dvojlôžkovej izby. Príplatok za obsadenie izby len jednou osobou: 46 € / noc.

Počet miest je limitovaný.

 

O nás

CKFIT organizuje pobyty v spolupráci s top wellness hotelmi na Slovensku, ale aj s menšími, cenovo dostupnými penziónmi, ktoré disponujú wellness centrom (bazény, vírivky, sauny, masáže) a kongresovou miestnosťou pre pohodlné cvičenie 20 a viac osôb. Prvotriedna gastronómia a ubytovanie sú samozrejmosťou.

Kontakty

Záhradná 5407/2A, 901 01 Malacky

+421 917 611 700

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

DRILLMAXX s.r.o.

IČO: 47205911 DIČ: 2023824638
Právny status zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I.,
Oddiel Sro, Vložka č. 90941/B.