Hotel Kraví hora Bořetice

Hotel stojí na mimoriadne atraktívnom mieste - susedí so starobylými pivnicami, je obklopená prírodou a ponúka nádherný výhľad. Je vynikajúcim východiskovým bodom pre Modrých hôr i okolia a preína sa tu niekoľko cyklochodníkov. Vybavenie izieb je veľmi komfortné a uspokojí i náročných hostí. V areáli je viacúčelové ihrisko s večerným osvetlením a požičiava sa tu množstvo športového vybavenia. Previesť sa môžete na kolách, elektrokolách si Segway vozíčkoch. Vedia zaistiť dopravu menších skupín na výlety, zábavný súťažný program s vinárskou tématikou či návštevu v recesistickej republike Kraví Hora.

Ubytovanie:

Hotel I

Pokiaľ máte radi rustikálny štýl a drevený nábytok, osloví vás zariadenie Hotelu I. Nájdete tu taktiež bezbariérovú izbu pre seniorov či hendikepovaných. Rodiny ocenia apartmán s dvomi izbami, kde je možné ubytovať až šesť hostí. Pokiaľ si chcete dopriať trochu rozmaznávania, objednajte si apartmán LUX s vírivou vaňou.

Všetky izby majú LCD televízor, chladničku a trezor.

Kapacita:

15x dvojlôžková izba

1x dvoulôžková bezbariérová izba

1x tojlôžková izba

1x apartmán s 2 dvojlôžkovými izbami (možnosť až 6 osôb na izbe)

1x viaclôžková izba (možnosť až 7 osôb na izbe)

3x dvojlôžkový apartmán LUX s vírivou vaňou (možnosť až 4 osôb na izbe)


Hotel II

Vybavenie hotela a celkové ladenie štýlu je poňaté v modernějšom designe a je velmi komfortné. Ocení ho najmä náročnejší hostia. Všetky izby majú LCD televíziu, chladničku a trezor.

Kapacita:

5x dvojlôžková izba

5x dvojlôžková izba s balkónom

2x jednolôžková izba

Reštaurácia: 

Menu sa zameriava na klasickú kuchyňu, ale poteší aj priaznivcov zdravého životného štýlu. Pripravujú taktiež gurmánske menu s vínami, ktoré usporiadavjú jako zážitkový večer pre verejnosť. V podobnom štýle sú taktiež schopní menu pripraviť pre oslavy, sviatky alebo firemné akcie. Varia sa tu klasické jedlá, ktorým venujú potrebný čas, dbajú na čerstvosť surovín, najlepšie z lokálnych zdrojov. O kvalite kuchyne svedčí aj certifikát Dobrá reštaurácia v programe Chodníky dedičstva a to, že zapojení do projektu Czech Specials alebo ochutnaj českú kuchyňu. Každý mesiac je menu spojené s ponukou vín jedného z oblastných vinárstiev. Denne ponúkajú až 11 odrôd degustačných rozlievaných vín, které vám školená obsluha rada predstaví a doporučí.

Pri víne môžete posedieť taktiež v našej pivnici a vyskúšať aj ich zábavno-vzdelávací program s vinárskou tématikou.

WELLNESS:

Ak chcete odpočívať a načerpat sily postarajú sa o vás vo wellness centre. Saunovánie si môžete dopriať vo fínskej aroma saune či parnom kúpeli s morskou klímou. K odpočinku vás pozýva i vírivá vaňa alebo tepidárium s vyhrievanými lehátkami a relaxačnou hudbou. Masérské služby sú veľmi vyhľadávané a majú celý rad odporúčaní od hostí. Pomôžu vám s celkovou regeneráciou, únavou a lymfatickým obehem. Wellness môžete navštívit v bežnej otváracej dobe pre verejnosť alebo si ho rezervovať pre uzavretú spoločnosť.

Otváracia doba wellness centra: Pon - Pia: 15 - 22, Sobota: 10 - 22

Masáže: Štv - Pia: 16 - 21, Sobota: 10 - 21

Športové vyžitie a požičovňa:

Viacúčeové ihrisko (tenis, nohejbal, volejbal)

Bicykle a elektrobicykle

Vozíčky SEGWAY

PENTANQUE A KROKET

Kam na výlet:

Nachádza sa tu Moravská vínna cyklocesta, ktorá je chrbtovou trasou ojedinelej siete regionálnych cyklistických ciest, vedúcich krajinou od Znojma po Uherské Hradiště. Celá trasa je 280 km dlhá.

Jednou z nejznámejších a nejpestrejších vinárskych trás je cyklocesta Krajem André s mnohými krásnymimi zákutiami a neopakovateľnými výhľadmi na vínorodú krajinu.

Cyklocesta Modrej hory je úspešným projektom miestnych vinárskych cyklotrás. Perfektne vyznačená trasa tvorí pestrý okruh,ponúkajúci nielen ideálny tip pre rodinný výlet, ale i niekoľko atraktívnych terénnych úsekov pre náročnejších cyklistov.

Rozhľadne:

Kraj Modrých hor i neďaleké susedné regióny ponúkajú radu miest s nádherným výhľadom na krajiny s vinicami.

Kraví hora v Bořeticích

Slunečná ve Velkých Pavlovicích

Nedánov v Boleradicích

U Obrázku ve Starovičkách

Mandlová v Hustopečích

Dalibor v Zaječí

Maják v Přítlukách

Na Podluží v Novém Poddvorově

Akátová věž v Židlochovicích

 

 

 

 

 

 

                                            

 

 

 

 

O nás

CKFIT organizuje pobyty v spolupráci s top wellness hotelmi na Slovensku, ale aj s menšími, cenovo dostupnými penziónmi, ktoré disponujú wellness centrom (bazény, vírivky, sauny, masáže) a kongresovou miestnosťou pre pohodlné cvičenie 20 a viac osôb. Prvotriedna gastronómia a ubytovanie sú samozrejmosťou.

Kontakty

Záhradná 5407/2A, 901 01 Malacky

+421 917 611 700

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

DRILLMAXX s.r.o.

IČO: 47205911 DIČ: 2023824638
Právny status zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I.,
Oddiel Sro, Vložka č. 90941/B.