Penzión Harmónia Modra

Penzión sa nachádza v tichej prímestskej rekreačnej oblasti Modra - Harmóna, vzdialenej od Bratislavy 25 km a leží priamo na Malokarpatskej vínnej ceste. 

 

Ubytovanie - izby:

Dvojlôžková izby - všetky izby sú nefajčiarske, s balkónom, s vlastným sociálnym zariadením (WC, umývadlo, sprcha), TV, Wifi pripojením. Mini trezor je možné využívať na recepcii.

Superior izba - moderne vybavená dvojlôžková izba s manželskou posteľou, sofou, balkónom, minibarom, vlastným sociálnym zariadením (WC, umývadlo, rohová vaňa), TV.

Súčasťou penziónu je oddychová zóna priamo v areáli penziónu, parkovisko, wifi v lobby, bare a jedálenskej časti. Na izbách je pevné pripojenie na internet. Všetko v cene ubytovania.

Reštaurácia:

Šéfkuchár Rastislav Bekeš Vám pripraví rôzne dobrôtky a samozrejme pripravuje jedlá aj pre vegetariánov a fajnšmekrov zdravej výživy, celiatikov, laktos free. Mäso sa snažia hosťom zabezpečiť z bio farmy, a zeleninu od lokálnych predajcov. Z vypestovaných byliniek sa tu vyrába bylinková soľ a bylinkové maslo, domáce sirupy.

Pekný priestor vybudovali a zveľaďujú  majitelia zariadenia a aby tu bolo všetko tip-top sa spolu s nimi snažia manželia Bekešovci, terajší  prevádzkovatelia. Tým hlavným faktorom, ktorý sem priťahuje hostí je, že tu cítite, že ste vítaní. Manželia osobne vítajú hostí, aj sa s nimi lúčia, porozprávajú sa, preto sa k nim hostia vracajú a veľakrát sa stávajú ich priateľmi. Zaujímavý je celkový koncept areálu – je tu domček s vínnou pivnicou, záhradka so skleníkmi, mini-zoo s ovečkami. Je tu detské ihrisko aj miesto na opekanie, malý rybník so pstruhmi. To, čo robí toto miesto výnimočným (okrem osobnej angažovanosti majiteľov), je jeho kuchyňa.

 

 

 

                                          

 

O nás

CKFIT organizuje pobyty v spolupráci s top wellness hotelmi na Slovensku, ale aj s menšími, cenovo dostupnými penziónmi, ktoré disponujú wellness centrom (bazény, vírivky, sauny, masáže) a kongresovou miestnosťou pre pohodlné cvičenie 20 a viac osôb. Prvotriedna gastronómia a ubytovanie sú samozrejmosťou.

Kontakty

Záhradná 5407/2A, 901 01 Malacky

+421 917 611 700

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

DRILLMAXX s.r.o.

IČO: 47205911 DIČ: 2023824638
Právny status zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I.,
Oddiel Sro, Vložka č. 90941/B.