Hotel Svätojánsky kaštieľ

Novozrekonštruovaný Hotel Svätojánsky kaštieľ z pôvodne renesančného objektu zo 17. storočia sa nachádza v malej historickej obci Liptovský Ján, ktorá dostala do vienka mimoriadne krásnu prírodu s najkrajšou dolinou v Nízkych Tatrách. Z pôvodného objektu sa do súčasnosti zachovala presklená loggia na hlavnej fasáde, ktorú tvoria 4 mohutné stĺpy s iónskymi hlavicami a zároveň aj časť pôvodnej urbanistickej štruktúry. Štýlový hotel s nádychom minulosti obkolesuje prekrásny park, v ktorom sa doposiaľ nachádza pôvodná gaštanová alej. V tomto parku nájdete neopakovateľné posedenie v tichom prostredí, ktoré je sprevádzané príjemným zvukom kvapkajúcej vody z fontány umiestnenej v strede hotelového parku. Už len zavrieť oči, započúvať sa a budete ako v časoch dávno minulých.

 

 

Hotel Svätojánsky kaštieľ má vo svojej ponuke štýlovo a vkusne zariadené izby, pre najmenších návštevníkov detský kútik, hotelovú knižnicu, pre chvíle oddychu relax centrum, romantický park plný zelene s fontánou uprostred, pre mlsné jazýčky reštauráciu, Coffee bar so starými LP platňami, kongresovú sálu, salónik, letnú terasu pod gaštanmi a borovicami z čias minulých, požičovňu i úschovňu športového náradia, biliard, stolný futbal, vlastné parkovisko, WiFi pripojenie na internet, hotelové 7 miestne TAXI, spoločenské hry pre všetkých a hlavne chuť a snahu vytvoriť pre Vás príjemnú atmosféru.

Blízke okolie poskytuje nespočetné množstvo zimných i letných aktivít, ktorými si môžete spríjemniť a spestriť Váš pobyt v hoteli Svätojánsky kaštieľ. Obdobie zimy ponúka bežecké lyžovanie, lyžiarsku turistiku, sánkovanie, jazdu na saniach so záprahom a samozrejme skvelú lyžovačku – Ski centrum Javorovica, lyžiarske stredisko Jasná, stredisko Ružomberok Malinô-Brdo, Ski centrum Opalisko. V období leta si naozaj každý príde na svoje v jednej z najkrajších a najdlhších dolín Nízkych Tatier – prechádzky, turistika, cykloturistika, fotografické hobby, výlety, historické pamiatky, jaskyniarstvo a nemôžeme nespomenúť kúpanie (termálny prameň Kaďa, termálne kúpalisko v Liptovskom Jáne, Aquapark Tatralandia, Thermal park Bešeňová).

 Ubytovanie:

Doprajte si oddych, pokoj a pohodlie v štýlovo a útulne zariadených izbách dýchajúcich históriou. Izby sú zariadené novým nábytkom a pre spríjemnenie Vašej atmosféry si môžete vybrať ubytovanie z troch farebných odtieňov – červená, zelená a hnedá. Každá izba má k dispozícii SAT – TV, telefón, rádio, DVD, kúpeľňu so sprchou a sociálnym zariadením, WiFi pripojenie na internet. Celková kapacita hotela je 23 izieb a v nich je k dispozícii 54 pevných lôžok a 8 prísteliek.

 

Vybrať si môžete z týchto ponúkaných typov izieb:

  • 15 dvojposteľových izieb – (SAT – TV, telefón, rádio, DVD, kúpeľňa so sprchou a WC, WiFi pripojenie na internet)
  • 4 trojposteľové izby – (SAT – TV, telefón, rádio, DVD, kúpeľňa so sprchou a WC, WiFi pripojenie na internet)
  • 2 štvorposteľové izby – (manželská posteľ 180×200 cm + manželská posteľ 160×200 cm, SAT – TV, telefón, rádio, DVD, kúpeľňa so sprchou a WC, WiFi pripojenie na internet)
  • 1 štvorposteľová mezonetová izba – (manželská posteľ + rozkladací gauč, SAT – TV, telefón, rádio, DVD, kúpeľňa so sprchou a WC, WiFi pripojenie na internet)
  • 1 štúdio 2 + 2 – (manželská posteľ + rozkladací gauč, SAT – TV, telefón, rádio, DVD, kúpeľňa s vaňou a WC, WiFi pripojenie na internet, kuchynský kútik s vybavením, chladnička, dvojplatnička, mikrovlná rúra). Štúdio má svoj samostatný vchod priamo z hotelovej záhrady.

 

Gastronómia:

Reštaurácia - ste srdečne vítaní a svoju lásku k jedlu možno objavíte v štýlovo a vkusne zariadenej reštaurácii s kapacitou 66 miest. Hotelová reštaurácia Vám okrem príjemného posedenia ponúka široký výber zo slovenskej i medzinárodnej kuchyne. V pestrej ponuke si určite vyberiete jedlo, dezert alebo nápoj, ktoré ulahodia Vášmu vkusu. V našom jedálnom lístku nájdete jedlá z rýb, z hydiny, mäsité i bezmäsité jedlá, cestoviny, múčne jedlá, šaláty, dezerty, zmrzlinové poháre a samozrejme i jedla diétne.

Otváracie hodiny:

  • Raňajky: 07:30 – 10:00
  • Obed: 11:30 – 15:00
  • Večera: 15:00 – 21:30

 

Kaviareň - zaspomínanie na retro časy so starými LP platňami Vám vedia ponúknuť v hotelovej kaviarni. Príjemná hudba, chutná kávička, čapované pivko „Bakalář“, drink pre skvelú náladu, nealko i zmrzlinky to všetko pre Vás pripravia vždy ochotní čašníci.

Otváracie hodiny: 11:30 - 23:00

Letná terasa - keď neprší a nemrzne môžete si posedieť na letnej terase pod starými gaštanmi a borovicami z čias dávno minulých. Pri letnej terase nájdete aj malé rozptýlenie pre Vaše ratolesti a Vy si vychutnáte nerušený oddych i relax v príjemnom a zelenom prostredí.

Otváracie hodiny: 11:30 - 23:00

Relaxačné centrum:
Fínska sauna - súčasťou hotelového relaxačného centra je tradičná fínska sauna s kapacitou 6 osôb, ktorá má priaznivé účinky na zdravie. Je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosť organizmu. Potením sa z tela vyplavujú všetky toxíny a následné ochladzovanie zvyšuje otužovanie. V našom relaxačnom centre sa môžete ochladiť studenou vodou priamo z ochladzovacieho vedra a pocítite pri tom silu, ktorá prejde Vašim telom a prekrví každú jeho časť.

Vírivá vaňa - doprajte si príjemnú masáž za pomoci vodných trysiek, ktoré uvoľnia všetky svaly vo Vašom tele a zároveň prekrvia celý organizmus.

Masáže - ČÍNSKA TERAPIA – liečenie rôznych zdravotných problémov a regenerácia organizmu praktikami tradičnej čínskej medicíny. Tradičná čínska medicína a akupunktúra používa klinicky overený systém pôsobenia na organizmus, ktorý je charakteristický komplexným pôsobením na človeka, neoddeľuje v organizme fyzickú a psychickú zložku. Zdravie chápe ako energetickú a vegetatívnu rovnováhu. Teória piatich elementov hovorí, že drevo, oheň, zem, kov a voda sú základnými materiálmi, z ktorých je zložený materiálny svet. Medzi nimi, podobne ako pri už spomenutých fenoménoch jin a jang existujú vzťahy vzájomnej závislosti, obmedzovania a ovplyvňovania, ktoré určujú ich stav permanentného pohybu a premeny.

TUI NA - akupresúrna masáž

GUA SHA

Bankovanie

Čínska kozmetická masáž a vyhladzovanie tváre

Elektroakupunktúra a akupresúra

Bylinkový kúpeľ chodidiel s reflexnou masážou chodidiel

Klasická masáž

Mix masáží

 

 

 

 

                                          

 

O nás

CKFIT organizuje pobyty v spolupráci s top wellness hotelmi na Slovensku, ale aj s menšími, cenovo dostupnými penziónmi, ktoré disponujú wellness centrom (bazény, vírivky, sauny, masáže) a kongresovou miestnosťou pre pohodlné cvičenie 20 a viac osôb. Prvotriedna gastronómia a ubytovanie sú samozrejmosťou.

Kontakty

Záhradná 5407/2A, 901 01 Malacky

+421 917 611 700

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

DRILLMAXX s.r.o.

IČO: 47205911 DIČ: 2023824638
Právny status zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I.,
Oddiel Sro, Vložka č. 90941/B.