Vyhledat
  • Spaľovňa TUKOV

Brutálna makačka menom METAFIT?

Pokúsim sa popísať METAFIT z hľadiska cvičiaceho a ničiaceho sa, od pohybu závislého človeka.

#METAFITmalacky

Prečítate si, ale.... toto treba zažiť, odmakať si a odpotiť si to a to doslova. Plná elánu sa vždy vyberiem na hodinu metafitu (neodporúčam veľa žúrovať :D). Šťastná odhodlaná, zamakať si a dať zo seba maximum, ísť cez svoje hranice- teraz je ten správny čas. Niekto nazýva metafit aj polhodinkou klinickou smrťou, bláznovstvom, brutalitou... prívlastkov má každý vymyslených dosť :D.


Pohyb je život a ten treba žiť naplno tu a teraz!

Rozcvička plná príjemných rytmov (niektorí majú dosť už počas nej). A ide sa! Vysvetlenie jednotlivých cvikov, ktoré sa počas tých krásnych smrtiacich 30 minút budú praktizovať. Veľmi známy a veľmi neobľúbený hlas ,,pána“ z repráku, ktorý vám odpočítava vaše sekundy, je zo začiatku príjemný no nakoniec si naňho aj niekto rád zanadáva.


Prvé kolo zvládnuté, druhé, tretie a štvrté?


Ak idete na doraz, naplno a poctivo makáte, zrazu cítite sucho v ústach, pot na celom tele, potoky potu stekajú a prskajú okolo vás ... lapáte po dychu, nadávate, hrešíte, pištíte a kričíte ... Toľko krásnych ženských verbálnych a neverbálnych prejavov počas 30 minút. Krása. A to posledné 3.2.1... Congratulation!!! Kvalitný strečing a pomalé nádychy a výdychy si užívam naplno s úsmevom na perách.


Zbožňujem a ten pocit po?

Hneď po odcvičení tejto brutality sa cítim krásne, šťastne, nádherne a z tých endorfínov a energie môžem čerpať celý deň. Čím viacej zo seba vydám, tým viacej do seba energie dostávam. Áno nezmar. Je to športová, pohybová, zdravá závislosť. Krásny začarovaný kruh plný trénovania, vybíjania a dobíjania energie, pocity šťastia a najmä pocit vnútorného víťazstva. Určite mi dáte v tomto za pravdu a súhlasíte. Ak túto brutalitu s názvom #METAFIT raz skúsite, zostanete od nej závislí a tie pocity pred, počas a po vás budú napĺňať a vaša psychika vám bude veľmi vďačná za takúto krásnu terapiu pohybom.


Siahnete si na dno vašich síl, aby ste sa následne mohli dostať až cez vaše hranice. Poď s nami! Za ten pocit a krásu tela a duše to stojí! Začni robiť to, čo miluješ


Ži s METAFITOM, vaša ROMI